Events

16:00
I. Éneklő kert
A fesztiválon fellépő kórusok pár perces előadással mutatkoznak be, a közönség ez alapján válogathat az este programjai közül. Mindenkit várunk szeretettel a Múzeumkertbe!
# Múzeumkert
17:00
gyerekkar
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
17:00
kortárs
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
17:00
klasszikus
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
17:00
régizene
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
PPKE Jogi Kar, Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE Jogi Kar, díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
 
17:00
könnyűzene
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
17:40
gyerekkar
PPKE Jogi Kar, Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE Jogi Kar, díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
 
17:40
gyerekkar
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
17:40
népzene
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
17:40
régizene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
17:40
klasszikus
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
17:40
könnyűzene
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
17:40
gyerekkar
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
18:20
gyerekkar
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
PPKE Jogi Kar, Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE Jogi Kar, díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
 
18:20
klasszikus
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
18:20
kortárs
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
18:20
könnyűzene
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
18:20
kortárs
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
19:00
kortárs
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
19:00
népzene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
19:00
régizene
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
19:00
klasszikus
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
19:00
régizene
PPKE Jogi Kar, Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE Jogi Kar, díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
 
19:00
klasszikus
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
19:00
népzene
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
19:00
klasszikus
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
A koncert a mise részeként hangzik el, kb. 19:45-ig tart
19:00
klasszikus
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
19:30
II. Éneklő kert
A koncertek első blokkja után ismét az Éneklő Kertben sétálhattok, ahol újabb kórusok mutatkoznak be, segítvén a döntésben, hogy melyik koncertekre menjetek ezután.
# Múzeumkert
20:20
könnyűzene
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
20:20
könnyűzene
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
20:20
könnyűzene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
20:20
gyerekkar
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
20:20
klasszikus
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
20:20
népzene
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
20:20
klasszikus
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
20:20
klasszikus
PPKE Jogi Kar, Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE Jogi Kar, díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
 
20:20
régizene
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
 
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
21:00
klasszikus
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
 
21:00
népzene
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
21:00
régizene
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
21:00
klasszikus
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
21:00
kortárs
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
21:00
kortárs
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
21:00
régizene
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
21:00
klasszikus
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
21:40
kortárs
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
21:40
könnyűzene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
21:40
könnyűzene
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
21:40
régizene
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
 
21:40
könnyűzene
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
21:40
kortárs
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
21:40
népzene
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
22:20
kortárs
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
 
22:20
klasszikus
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
Pesti Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.
 
22:20
könnyűzene
Krúdy utca 11. társasház
1085 Budapest, Krúdy Gyula utca 11.
Darshan Udvar
1088 Budapest, Krúdy Gyula utca 7.
 
22:20
könnyűzene
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
Premier Kultcafé
1088 Budapest, Baross utca 1.
 
22:20
kortárs
Lőrinc pap tér 3. társasház
1085 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Vörösmarty Gimnázium pinceszínháza
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
22:20
klasszikus
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
Párbeszéd Háza
1085 Budapest, Horánszky utca 20.
 
22:20
népzene
Szent Anna Collegium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
Szent Anna Kollégium pincéje
1085 Budapest, Horánszky utca 17.
 
22:20
kortárs
Magyar Nemzeti Múzeum belső udvara
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Magyar Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
 
Vörösmarty Gimnázium belső udvara
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
Vörösmarty Gimnázium díszterme
1085 Budapest, Horánszky utca 11.
 
23:00
Záró közös éneklés
Az este befejezéseként csapunk egy nagy közös éneklést, ahol közönség és fellépők a Pollack Mihály tér közepén együtt éneklik az 7. Kórusok Éjszakája záródalát. Tartsatok velünk az utolsó bulira! ;)
# Pollack
Top