17:00

régizene
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

17:00

kortárs
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

17:00

klasszik
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

17:00

klasszik
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

17:00

kortárs
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

17:00

kortárs
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

17:00

könnyű
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

17:00

régizene
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

17:40

folk
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

17:40

könnyű
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

17:40

klasszik
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

17:40

klasszik
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

17:40

folk
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

17:40

könnyű
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

17:40

könnyű
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

17:40

régizene
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

18:20

klasszik
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

18:20

régizene
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

18:20

régizene
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

18:20

könnyű
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

18:20

régizene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

18:20

kortárs
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

18:20

régizene
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

18:20

klasszik
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

18:20

kortárs
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

19:00

folk
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

19:00

kortárs
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

19:00

régizene
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

19:00

könnyű
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

19:00

kortárs
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

19:00

könnyű
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

19:00

régizene
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

19:00

klasszik
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

19:40

kortárs
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

19:40

kortárs
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

19:40

kortárs
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

19:40

kortárs
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

19:40

kortárs
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

19:40

könnyű
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

19:40

régizene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

19:40

klasszik
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

20:20

régizene
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

20:20

régizene
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

20:20

könnyű
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

20:20

könnyű
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

20:20

klasszik
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

20:20

klasszik
Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.

20:20

kortárs
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

20:20

régizene
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

20:20

klasszik
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

21:00

kortárs
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

21:00

kortárs
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

21:00

könnyű
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

21:00

régizene
Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.

21:00

klasszik
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

21:00

régizene
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

21:00

régizene
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

21:00

kortárs
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

21:00

kortárs
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

21:40

kortárs
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

21:40

könnyű
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

21:40

klasszik
Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.

21:40

kortárs
KRE belső udvar
1088 Budapest, Reviczky utca 4.

21:40

könnyű
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

21:40

kortárs
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

21:40

kortárs
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

21:40

klasszik
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.
Trafik Klub
1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 2.

21:40

kortárs
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

22:20

könnyű
PPKE Gesztenyés kert
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
PPKE díszterem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.

22:20

könnyű
Szent Anna Collegium
1085 Budapest, Horánszky utca 17.

22:20

kortárs
Lőrinc pap 3.
1088 Budapest, Lőrinc pap tér 3.
Artbázis
1085 Budapest, Horánszky utca 25.

22:20

klasszik
Építész udvar
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.
Kós Károly terem
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

22:20

kortárs
Nemzeti Múzeum
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.
Nemzeti Múzeum, Rotunda
1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.

22:20

kortárs
FSZEK Kert
1088 Budapest, Ötpacsirta utca 4.

22:20

klasszik
Rajk
1085 Budapest, Horánszky utca 6.

22:20

régizene
Jézus Szíve Templom
1085 Budapest, Mária utca 25.